Кошик
5339 відгуків
🔥 NEW! - Масло Гхі 😋ХОЧУ!
+380 (50) 050-40-38

Як перевірити оригінальність кокосової пасти?

Як перевірити оригінальність кокосової пасти?

Як перевірити оригінальність кокосової пасти?

Більшість з вас використовують кокосову пасту, однак мало хто цікавиться: наскільки відмінної якості олію вони використовують. При придбанні кокосової пасти ви можете наштовхнутися як на відмінної якості продукт, так і на підробки. А іноді можна зустріти і взагалі низькосортну продукцію, яка здатна завдати шкоди. Будьте уважними. Як виявити підробку?

Перед тим як кокосову пасту замовити, варто врахувати наступні важливі моменти:
 

  • чиста може застигнути і розтратити прозорість при температурі 24-25 ° С. Якщо цього не сталося, споживати продукцію ймовірно не варто.
  • Відтінок відмінного очищеного кокосового масла - прозорий або світло-жовтий. Темно-жовтий - це свідчення низької якості.
  • Запах кокосового масла повинен виявитися ніжний, приємний, не різкий.
  • Кокосове масло має відмінно змиватися з тіла і волосся; в зворотному випадку вам реалізували взагалі не те, на що ви хотіли;
  • в відмінно очищеній олії досить знижений вміст води. Якщо в нагрітому стані ви виявили конденсат - це точний симптом розведеного товару.

Вибирати кокосове масло слід дуже ретельно, і в такому випадку в результаті використання кокосового масла ви не будете розчаровані. Можете вибирати товари від сертифікованих компаній. Будьте пильними, так як на цьому заснована ваша краса і здоров'я.

Багато інтернет-магазини пропонують 100% кокосове масло 1-ого холодного віджиму і косметику на його підставі від популярної марки Tropicana (Королівство Таїланд) і марки Marico (Індія). Фірми Tropicana і Marico відрізняються безліччю призів за якість товарів та інноваційний виробничий процес. До речі, у нас є всі дозвільні документи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner