Кошик
1749 відгуків
Тисни для знижки -10% за підписку на @aumi.ua в InstagramЗАБРАТИ ЗНИЖКУ
+380 (50) 050-40-38
+380 (95) 609-34-40
+380 (50) 240-08-80
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Вакансія Технолог кондитер на харчове виробництво в компанії AUMI

Виробництво
Одеса, Україна
14000 грн., ЗП 14000-18000 в залежності від а) кваліфікації, професіоналізму й готовності брати на себе відповідальність, б) навантаження (піки перед святами, в сезон), а також робота в надурочний час та у вихідні.
Повна зайнятість
від 2 років
середня спеціальна
Ми шукаємо технолога-кондитера в нашу команду на виробництво - «зарядженого» на результат співробітника, який готовий розвиватися та зростати разом з нами. У вас буде можливість залучитися до розробки нових і вдосконалення існуючих продуктів зростаючого амбітного бренду. Бренд AUMI представлений у супермаркетах Goodwine, Таврія В (преміальний сегмент "Здорове харчування"), Ле Сільпо і Сільпо (крафтовый сегмент "Лавка Традицій"), Wine Time, онлайн-магазині Rozetka. Пропонуємо нашу продукцію як в каналі B2C (кінцевий споживач онлайн), так і B2B (пекарні, кондитерські, інші виробники). Обов'язки - контроль смакових і органолептичних характеристик готової продукції (горіхові пасти горіхові десерти) - виробництво горіхових десертів - розробка і впровадження нових смаків десертних горіхових паст - контроль залишків сировини на складі - впровадження процедур і документації HACCP та подальше управління процесами HACCP на виробництві - управління безпекою продукції, дотримання норм зберігання продуктів - догляд за обладнанням, дотримання норм гігієни і стандартів чистоти на виробництві Вимоги - профільне технологічна освіта, в ідеалі - спеціалізація кондитерське виробництво - досвід роботи від 2х років, досвід роботи з кондитерськими виробами - охайність - ми працюємо за стандартами HACCP - знання технологічних процесів приготування кондитерських продуктів, правил зберігання продуктів; - гнучкість і готовність працювати овертайм (під час пікових періодів, свят, великих замовлень) - впевнений користувач Google Sheets, MS Excel - бажання рости, розвиватися і отримувати нові знання та навички - готовність брати на себе відповідальність і бути проактивним - енергійність і стрессоустойчивось - бути чесним, життєрадісним і відкритою людиною Умови роботи: 5-ти денний робочий тиждень з можливістю заробляти овертайм в позаурочний час і на вихідні. Робочий день з 8:30 до 18:30 Регулярні бонуси в залежності від обороту компанії або за переробки. Місце роботи: Новомосковская дорога 21 З ЖД вокзалу, Черьомушок і Застави ходить електричка до Новодеповской, дорога займає всього 5-10 хвилин. Випробувальний термін 2 місяці. Надсилайте на info@aumi.ua ваше резюме, а також інформацію (cover letter) чому ви найкращий кандидат на цю посаду :) Телефон для зв'язку +380503955755. ЗП 14000-18000 в залежності від а) кваліфікації, професіоналізму й готовності брати на себе відповідальність, б) навантаження (піки перед святами, в сезон), а також робота в надурочний час та у вихідні.