Смачно, подобається, що натуральний склад, без додавання цукру, лише горішки)Ідеально для прикорму)
Надія П.
Отлично
Екатерина О.
Отлично
Илья Ч.
Отлично
Дуже смачна арахісова паста,рекомендую!!!
Вячеслав Х.
Отлично
Алена К.
Отлично
Олена М.
Отлично
Наталія Ф.
Отлично
AUMI - як завжди неперевершені! Пакування надійне для пересилки, зручне, красиве. Горіхові пасти свіженькі, смачненькі! РЕКОМЕНДУЮ!!
Ростислав П.
Отлично
Людмила О.
Отлично
Все добре, але одна баночка з фундучною пастою мала несправну кришечку, яка не закривається. Пару разів діставала з холодильника і баночка вислизала з рук, кришка злітала((( розбити дуже просто. З арахісовою пастою таких проблем не було.
Смачно, подобається, що натуральний склад, без додавання цукру, лише горішки)Ідеально для прикорму)
Дуже смачна арахісова паста,рекомендую!!!
AUMI - як завжди неперевершені! Пакування надійне для пересилки, зручне, красиве. Горіхові пасти свіженькі, смачненькі! РЕКОМЕНДУЮ!!
Все добре, але одна баночка з фундучною пастою мала несправну кришечку, яка не закривається. Пару разів діставала з холодильника і баночка вислизала з рук, кришка злітала((( розбити дуже просто. З арахісовою пастою таких проблем не було.