Отзывы о компании AUMiАндрей К.09.10.2023 ОтличноАнастасия Д.09.10.2023 ОтличноЮлия Д.09.10.2023 ОтличноАнастасія Д.08.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнастасія Н.07.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАлина К.07.10.2023 ОтличноЄвген К.07.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЛілія О.06.10.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЗавжди купую горіхові пасти в цього продавцяЕлена Д.06.10.2023 ОтличноГанна А.06.10.2023 ОтличноБрала для прикорму синочку. Але вирішила взяти баночки по більше і зараз часто пью чай з пастами . Дуже смачні , без цукру 100% горіх .
Завжди купую горіхові пасти в цього продавця
Брала для прикорму синочку.
Але вирішила взяти баночки по більше і зараз часто пью чай з пастами . Дуже смачні , без цукру 100% горіх .