Кошик
5386 відгуків
🔥 NEW! - Масло Гхі 😋ХОЧУ!
+380 (93) 950-57-57
+380 (50) 050-40-38

Про AUMi

Історія Бренду

Початок Шляху:

Заснований у 2016 році трьома візіонерами, бренд AUMi втілює мрію про створення щось більшого, ніж просто харчовий продукт. Ідея зародилася з експериментів на кухні, де друзі-ентузіасти досліджували з виробництвом рослинного молока з різних горіхів та насіння. Саме той досвід відкрив світ можливостей та надихнув до створення унікальних горіхових паст.

Натхнення Назви:

Назва AUMi походить від “AUM” (ОМ) — сакрального звуку і первісної мантри, що втілює силу та творчість. Цей дух відображений у нашому підході до виробництва високоякісних натуральних продуктів. Він нагадує про наше прагнення до гармонії та досконалості у всьому, що ми робимо.

Еволюція та Інновації:

З самого початку ми вирішили переосмислити підхід до створення натуральних рослинних продуктів. Наш шлях був наповнений зустрічами та консультаціями з провідними експертами харчової промисловості та науковцями. Ми відвідали ключові галузеві виставки в ОАЕ (Gulfood), Італії (Cibus) та Німеччини (Biofach), обмінюючись знаннями з фахівцями зі всього світу. Дослідивши виробничі потужності в Італії та Швейцарії ми обрали найкраще обладнання саме для виробництва AUMi. Все це дозволило нам зібрати неоціненні знання та розробити власні унікальні технології.

Наші Цінності та Місія:

Ми прагнемо до створення простих, але водночас неперевершено смачних продуктів, встановлюючи високі стандарти як для себе, так і для наших постачальників. У нас немає компромісів, коли справа стосується якості та смаку. Намагаємось випускати смачні натуральні рослинні продукти, виготовлені переважно з української сировини, підносячи гордість за локальний продукт та нашу країну на новий рівень.

Сьогодні та Завтра:

Сьогодні AUMi є лідером на українському ринку, пропонуючи широкий асортимент натуральних продуктів. Ми спеціалізуємося на високоякісних продуктах як для бізнес-клієнтів, так і для кінцевих споживачів. Наш асортимент для харчової промисловості та каналу HoReCa включає однокомпонентні горіхові пасти, креми-наповнювачі та праліне, адаптовані для кондитерського та ремісничого використання. Для індивідуальних клієнтів ми пропонуємо чудовий асортимент горіхових та насіннєвих паст, солодких горіхових спредів, поживних снеків, преміальних олій та крафтових шоколадних виробів "bean-to-bar", задовольняючи різноманітні смаки та уподобання.

Ми прагнемо до сталого розвитку, постійно вдосконалюючи наші методи виробництва та розширюючи асортимент продукції. Розуміємо, що смак і якість продукту мають вирішальне значення, а наша відповідальність полягає не тільки у створенні продукту, але й у впливі, який ми залишаємо після себе.

З AUMi ви не просто обираєте продукт, ви обираєте шлях до усвідомленого та радісного життя, наповненого натуральним смаком і якістю.

AUMi - право на ням!

Інформація про компанію

Назва:
AUMi
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія
Бренди:
ТМ "AUMI"
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2017

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Сільпо, Good Wine, Wine Time, Таврія В, національні виробники

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
300-1000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Одеса
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Сертифікати відповідності:
HACCP, ISO 22000, Інші

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner