Відгуки про компанію AUMiАлина Р.24.02.2024 ВідмінноЩиро дякує! Рекомендую🙋♀️олена р.24.02.2024 Відмінноуже 3года покупаю орех.пасту у этого производителя. просто супер! вкусно, полезно, и сам магазин просто лучший! спасибо, что вы есть 😘❤Анна Б.24.02.2024 ВідмінноІрина Л.22.02.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaНадія К.22.02.2024 ВідмінноНаталія П.22.02.2024 ВідмінноНевойт М.21.02.2024 ВідмінноСергій А.21.02.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaРекомендую🔥Руслан М.20.02.2024 ВідмінноІлона Т.20.02.2024 Відмінно
Щиро дякує! Рекомендую🙋♀️
уже 3года покупаю орех.пасту у этого производителя. просто супер! вкусно, полезно, и сам магазин просто лучший! спасибо, что вы есть 😘❤
Рекомендую🔥