Смачно, подобається, що натуральний склад, без додавання цукру, лише горішки)Ідеально для прикорму)
Надія П.
Відмінно
Екатерина О.
Відмінно
Илья Ч.
Відмінно
Дуже смачна арахісова паста,рекомендую!!!
Вячеслав Х.
Відмінно
Алена К.
Відмінно
Олена М.
Відмінно
Наталія Ф.
Відмінно
AUMI - як завжди неперевершені! Пакування надійне для пересилки, зручне, красиве. Горіхові пасти свіженькі, смачненькі! РЕКОМЕНДУЮ!!
Ростислав П.
Відмінно
Людмила О.
Відмінно
Все добре, але одна баночка з фундучною пастою мала несправну кришечку, яка не закривається. Пару разів діставала з холодильника і баночка вислизала з рук, кришка злітала((( розбити дуже просто. З арахісовою пастою таких проблем не було.
Смачно, подобається, що натуральний склад, без додавання цукру, лише горішки)Ідеально для прикорму)
Дуже смачна арахісова паста,рекомендую!!!
AUMI - як завжди неперевершені! Пакування надійне для пересилки, зручне, красиве. Горіхові пасти свіженькі, смачненькі! РЕКОМЕНДУЮ!!
Все добре, але одна баночка з фундучною пастою мала несправну кришечку, яка не закривається. Пару разів діставала з холодильника і баночка вислизала з рук, кришка злітала((( розбити дуже просто. З арахісовою пастою таких проблем не було.