Відгуки про компанію AUMiЮлія М.20.01.2024 ВідмінноОлексій Г.20.01.2024 ВідмінноРуслан М.19.01.2024 ВідмінноОлена А.17.01.2024 ВідмінноЗамовляли пасти для прикорму, смачні, малюку і нам сподобались. Відправили швидко, все було дуже добре упакованоАнастасія С.17.01.2024 ВідмінноВасилина Т.15.01.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАлина т.15.01.2024 ВідмінноСвітлана С.15.01.2024 ВідмінноОксана Г.14.01.2024 ВідмінноЯрослава П.14.01.2024 ВідмінноВсе чудово, як завжди. Дякую!
Замовляли пасти для прикорму, смачні, малюку і нам сподобались. Відправили швидко, все було дуже добре упаковано
Все чудово, як завжди. Дякую!