Відгуки про компанію AUMiІрина Д.30.10.2023 ВідмінноВікторія Ш.30.10.2023 ВідмінноМарина П.29.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЖаль тільки, що нема знижок на доставку.Валентина А.28.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaБогдан С.28.10.2023 ВідмінноСудик Л.28.10.2023 ВідмінноАнастасія С.27.10.2023 ВідмінноЕкатерина Л.27.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАкони Т.26.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОльга Н.26.10.2023 ВідмінноВ н-й раз замовляю пасти, цього разу спробували з насіння гарбуза, смачно , навіть, і не сумнівалась Дякую за подарунок, фундук/чорний шоколадМеншому ще зарано шоколад, сподіваюсь старшому сподобається, то ще й присядемо на горіхові десерти
Жаль тільки, що нема знижок на доставку.
В н-й раз замовляю пасти, цього разу спробували з насіння гарбуза, смачно , навіть, і не сумнівалась
Дякую за подарунок, фундук/чорний шоколад
Меншому ще зарано шоколад, сподіваюсь старшому сподобається, то ще й присядемо на горіхові десерти