Відгуки про компанію AUMiАндрей К.09.10.2023 ВідмінноАнастасия Д.09.10.2023 ВідмінноЮлия Д.09.10.2023 ВідмінноАнастасія Д.08.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнастасія Н.07.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАлина К.07.10.2023 ВідмінноЄвген К.07.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЛілія О.06.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЗавжди купую горіхові пасти в цього продавцяЕлена Д.06.10.2023 ВідмінноГанна А.06.10.2023 ВідмінноБрала для прикорму синочку. Але вирішила взяти баночки по більше і зараз часто пью чай з пастами . Дуже смачні , без цукру 100% горіх .
Завжди купую горіхові пасти в цього продавця
Брала для прикорму синочку.
Але вирішила взяти баночки по більше і зараз часто пью чай з пастами . Дуже смачні , без цукру 100% горіх .