Добрий день, Павел! Дякуємо за відгук. Дуже раді, що вам сподобалося і що смачно. Нехай паста буде в радість і на здоров'я.
Михайло Г.
Відмінно
Коментар продавця
Здравствуйте, Михаил! Благодарим за высокую оценку. Будем рады видеть вас снова.
Марина
Відмінно
Заказываю не первый раз, товар отличного качества. что очень радует. Сервис онлайн платежей на высшем уровне. Отправка посылки в день оплаты ( задержки никогда не было) Все очень быстро, качественно, четко. Спасибо
Коментар продавця
Здравствуйте! Благодарим, что поделились своими впечатлениями о нашей работе. Это много для нас значит.
Евгений Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
"Здравствуйте, Евгений! Благодарим за высокую оценку. Будем рады видеть вас снова."
Лена О.
Відмінно
Вкусная паста.хорошая работа менеджера.хорошая упаковка.благодарю!
Коментар продавця
Здравствуйте! Благодарим, что поделились своими впечатлениями о нашей работе. Это много для нас значит.
Лилия Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Здравствуйте, Лилия! Благодарим за высокую оценку. Будем рады видеть вас снова.
Алексей К.
Відмінно
Коментар продавця
Здравствуйте, Алексей! Благодарим, что поделились своими впечатлениями о нашей работе. Это много для нас значит.
Роман М.
Відмінно
Коментар продавця
Здравствуйте, Роман! Благодарим за высокую оценку. Будем рады видеть вас снова.
Марина К.
Відмінно
завжди якісні горіхові пасти! дякую за подарунок 🥰
Коментар продавця
Вітаємо,Марина! Щиро дякуємо за увагу до горіхових паст AUMI і щодо нашої роботи. Ми надзвичайно раді, що у вас залишилися позитивні враження від наших паст. Приємного апетиту та гарного вам дня!
Ліна У.
Відмінно
Дуже задоволена магазином - пасти дуже смачні, відправка швидка, все було дуже гарно запаковане, швидко зв'язались. Для тих, хто хоче харчуватись здоровіше, такий магазин просто знахідка. І ще дякую за подарунок! Це було моє перше замовлення, але точно не останнє. Рекомендую!
Коментар продавця
Доброго дня, Ліна! Щиро дякуємо за такі теплі слова. Нам дуже приємно, що вам все сподобалося. Будемо надалі тішити наших клієнтів смачними та корисними пастами. Приємного апетиту. Нехай паста буде в радість та на здоров'я!
вчасно і безпечно
Добрий день, Павел! Дякуємо за відгук. Дуже раді, що вам сподобалося і що смачно. Нехай паста буде в радість і на здоров'я.
Здравствуйте, Михаил! Благодарим за высокую оценку.
Будем рады видеть вас снова.
Заказываю не первый раз, товар отличного качества. что очень радует. Сервис онлайн платежей на высшем уровне. Отправка посылки в день оплаты ( задержки никогда не было) Все очень быстро, качественно, четко. Спасибо
Здравствуйте! Благодарим, что поделились своими впечатлениями о нашей работе. Это много для нас значит.
"Здравствуйте, Евгений! Благодарим за высокую оценку.
Будем рады видеть вас снова."
Вкусная паста.хорошая работа менеджера.хорошая упаковка.благодарю!
Здравствуйте! Благодарим, что поделились своими впечатлениями о нашей работе. Это много для нас значит.
Здравствуйте, Лилия! Благодарим за высокую оценку.
Будем рады видеть вас снова.
Здравствуйте, Алексей! Благодарим, что поделились своими впечатлениями о нашей работе. Это много для нас значит.
Здравствуйте, Роман! Благодарим за высокую оценку.
Будем рады видеть вас снова.
завжди якісні горіхові пасти!
дякую за подарунок 🥰
Вітаємо,Марина! Щиро дякуємо за увагу до горіхових паст AUMI і щодо нашої роботи. Ми надзвичайно раді, що у вас залишилися позитивні враження від наших паст. Приємного апетиту та гарного вам дня!
Дуже задоволена магазином - пасти дуже смачні, відправка швидка, все було дуже гарно запаковане, швидко зв'язались. Для тих, хто хоче харчуватись здоровіше, такий магазин просто знахідка.
І ще дякую за подарунок! Це було моє перше замовлення, але точно не останнє. Рекомендую!
Доброго дня, Ліна! Щиро дякуємо за такі теплі слова. Нам дуже приємно, що вам все сподобалося. Будемо надалі тішити наших клієнтів смачними та корисними пастами. Приємного апетиту. Нехай паста буде в радість та на здоров'я!