Здравствуйте, Олександр! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
Анастасія О.
Відмінно
Коментар продавця
Здравствуйте, Анастасия! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
Коваленко Ольга
Відмінно
Замовила Арахісовий Кранч та Кокосову пасту вперше. І я дуже приємно здивована! Арахісова має ніжну консистенцію з вкрапленнями рубленого арахісу. Спробувавши її, відразу хочеться просто їсти пальцем з банки, не зупиняючись. В той час як Кокосова приїхала в твердому вигляді, що й не дивно, адже вона починає танути лише при +26 градусів, про що виробник попереджає. Однак це не зупинило мене від приготування смачнющого молока! Точно замовлятиму надалі! Дякую:)
Коментар продавця
Здравствуйте, Ольга! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье!
Ніка
Відмінно
Коментар продавця
Здравствуйте! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
Таня К.
Відмінно
Магазин дбає про свого покупця, нехай трошки із запізненням та старається вгодити своєму клієнту. Вибачення прийнятті:) Продукт дійсно хороший.
Светлана
Відмінно
Дуже якісні придукти, буду брати ще
Коментар продавця
Здравствуйте! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
Катерина М.
Відмінно
Сервисом и товаром осталась очень довольна. Кокосовая паста просто огонь! Буду заказывать еще.
Коментар продавця
Здравствуйте, Екатерина! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье
Анна Ч.
Відмінно
Прекрасный сервис, отличная паста, уже делаю следующий заказ! Спасибо, это просто гастрономическое удовольствие которое не хочется чтоб заканчивалось)
Коментар продавця
Здравствуйте, Анна! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье
Юля
Відмінно
Доставка быстрая, сервис на высоте. А какие же вкусные пасты.. ммммм:)
Коментар продавця
Здравствуйте! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье
Оля К.
Відмінно
Все дуже смачне і добре запаковано. дякую!!!
Коментар продавця
Здравствуйте! Благодарим за внимание к ореховым пастам AUMI и нашей работе. Мы очень рады, что у вас остались положительные впечатления от наших паст. Приятного аппетита и хорошего вам дня.
Здравствуйте, Олександр! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
Здравствуйте, Анастасия! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
Замовила Арахісовий Кранч та Кокосову пасту вперше. І я дуже приємно здивована!
Арахісова має ніжну консистенцію з вкрапленнями рубленого арахісу. Спробувавши її, відразу хочеться просто їсти пальцем з банки, не зупиняючись.
В той час як Кокосова приїхала в твердому вигляді, що й не дивно, адже вона починає танути лише при +26 градусів, про що виробник попереджає. Однак це не зупинило мене від приготування смачнющого молока!
Точно замовлятиму надалі!
Дякую:)
Здравствуйте, Ольга! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье!
Здравствуйте! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
ВідмінноМагазин дбає про свого покупця, нехай трошки із запізненням та старається вгодити своєму клієнту. Вибачення прийнятті:) Продукт дійсно хороший.
Дуже якісні придукти, буду брати ще
Здравствуйте! Благодарим за 5 звезд. Рады, что вам все понравилось.
Сервисом и товаром осталась очень довольна. Кокосовая паста просто огонь! Буду заказывать еще.
Здравствуйте, Екатерина! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье
Прекрасный сервис, отличная паста, уже делаю следующий заказ! Спасибо, это просто гастрономическое удовольствие которое не хочется чтоб заканчивалось)
Здравствуйте, Анна! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье
Доставка быстрая, сервис на высоте. А какие же вкусные пасты.. ммммм:)
Здравствуйте! Благодарим за такие теплые слова. Нам очень приятно, что вам все понравилось. Будем продолжать радовать наших клиентов вкусными и полезными пастами дальше. Приятного аппетита и пусть паста будет в радость и на здоровье
Все дуже смачне і добре запаковано. дякую!!!
Здравствуйте! Благодарим за внимание к ореховым пастам AUMI и нашей работе. Мы очень рады, что у вас остались положительные впечатления от наших паст. Приятного аппетита и хорошего вам дня.