Кошик
5444 відгуків
🔥 NEW! - Масло Гхі 😋ХОЧУ!
+380 (93) 950-57-57
+380 (50) 050-40-38

Коли відбувається збір фісташок?

Коли відбувається збір фісташок?

Фісташки – це корисний продукт, який запобігає розвитку багатьох захворювань. Він багатий високим вмістом клітковини, вітамінів, мінералів і амінокислот. Плоди є джерелом білка і ненасичених жирів. Завдяки антиоксидантні властивості вітаміну Е, вживання фісташок сприяє збереженню молодості організму. Ціна очищених фісташок в Україні варіюється від 740 до 1700 грн. за кілограм.

Фісташкові дерева в висоту досягають 10 метрів, а ростуть вони в країнах з теплою зимою і жарким літом. Їх вирощують в Туреччині, Ірані, Каліфорнії, а також в Криму. Тривалість життя цих дерев складає близько 400 років. Плодоносити він починає тільки після десятирічного віку, а самий врожайний період припадає на 20 років життя дерева.

Фісташки цвітуть навесні протягом одного тижня. Збір врожаю відбувається вручну з кінця липня до початку вересня виключно в нічний час. Днем на листі дерев при впливі сонячних променів утворюються ефірні масла, які здатні викликати нудоту і запаморочення. Горіхи збирають після того, як зовнішнє лушпиння, що покриває горіх, слабшає. Плоды легко падают, если дерево немного потрясти. При необходимости фисташки очищают руками и высушивают под солнцем долгое время. Для придания соленого вкуса их отмачивают в воде с солью, а затем обжаривают. В герметичной упаковке жареные фисташки могут храниться несколько месяцев, а в замороженном виде – несколько лет, причем сохраняя свой вкус и минеральные вещества.

Користь фісташок високо цінується людьми, які стежать за своїм здоров'ям. Вони здатні:

  1. відновити організм при виснаженні;
  2. знизити відчуття втоми при фізичних навантаженнях;
  3. скоротити ризик серцевих захворювань;
  4. поліпшити функції статевої системи;
  5. надати бадьорості і сил.

Купити очищені фісташки в Україні ви можете в магазинах нашої мережі, розташованих у Києві, Харкові та Одесі, а також замовити онлайн на сайті. Ціна очищених фісташок становить 890 грн./кг Постачання даних горіхів здійснюється прямо з Каліфорнії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner