Кошик
5444 відгуків
🔥 NEW! - Масло Гхі 😋ХОЧУ!
+380 (93) 950-57-57
+380 (50) 050-40-38

Як відрізнити оригінальну фісташковий пасту від фальшивої?

Як відрізнити оригінальну фісташковий пасту від фальшивої?

Фісташкова паста використовується в процесі виготовлення всілякої кондитерської продукції. Її можна як самостійно приготувати, так і придбати відразу готовий продукт. Багато хто віддає перевагу саме придбанню даного продукту, так як самостійно готувати пасту досить складно. Необхідно досконально дотримуватись певних моментів, інакше смак пасти буде зовсім не той. Однак купити фісташкову пасту хоч і досить просто, але потрібно знати, як відрізнити оригінальну пасту від фальшивої.

Чим виділяється оригінальна фісташкова паста

Якщо заглянути в будь-торговий комплекс, то можна знайти дану продукцію, випущену самими різноманітними виробниками. Відповідно, вибираючи відповідний продукт, потрібно звертати увагу на наступні моменти:

  • Склад. Якщо включено безліч різних добавок, барвників, ароматизаторів – це не оригінальний продукт. У неї зовсім інший смак, тому, якщо у планах купівля пасти фісташкової, то треба вибирати 100% пасту.
  • Колір і запах. Якщо трохи спробувати продукт, то повинен проявитися відразу злегка терпкий смак, з незначними нотками гіркоти від горіха. Також повинен бути відсутній запах арахісу або ще будь-яких горіхів.
  • Ціна. В залежності від виробника змінюється і ціна на фісташкову пасту. Однак дійсно якісний продукт дешевим не буде.

Ще кілька важливих особливостей фісташкової пасти

Зараз виробники пропонують кілька варіацій фісташкової пасти – натуральна і ароматизована. Звісно, перша коштує трохи дорожче, так як в процесі виготовлення застосовується виключно високоякісна сировина.

Ароматизований продукт можна застосовувати для виготовлення деяких видів печива і десертів. Однак натуральна паста надає продукту більш приємний і натуральний смак.

Урбеч фісташковий приваблює досить високими поживними властивостями. У фісташках безліч корисних елементів і речовин. Відповідно, даний продукт обов'язково повинен бути в раціоні, тим більше, придбати його зараз досить просто.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner