Кошик
5386 відгуків
🔥 NEW! - Масло Гхі 😋ХОЧУ!
+380 (93) 950-57-57
+380 (50) 050-40-38

Фісташки допомагають боротися зі стресом

Фісташки допомагають боротися зі стресом

Фісташки допомагають зняти стрес

Ядро фісташки — ключ до щасливого і довгого життя без стресу. До такого цікавого висновку прийшли американські вчені, після проведення експерименту. В результаті вони з'ясували, що заїдання суму їжею має більше сенсу, ніж здається. Горіхи містять безліч корисних мікроелементів; вони дуже поживні, дуже смачні і служать прекрасною закускою до чого завгодно. Вже це дає їм можливість впливати на емоційний стан людини.

Якщо їсти фісташки щодня, поліпшується робота нервової системи, а вона в свою чергу позитивно впливає на стан серця і судин. Біда не приходить одна, і стрес часто поєднується зі звуженням або спазмом судин. З-за цього підвищується тиск і навантаження на серце. Сумний підсумок — інфаркти, інсульти, стенокардія та інші пороки. Фісташки очищені, на думку вчених, вирішують проблеми з метаболізмом і допомагають пацієнтам із серцевими проблемами.

Експеримент

Вчені з Пенсільванського Університету проаналізували вплив фісташок на людей з цукровим діабетом II типу. 14 днів піддослідні їли звичайну їжу. Потім їх поділили на 2 групи. Перша дотримувалися здорової дієти; інша разом зі звичайною їжею брала 2 порції фісташок (приблизно 150 штук в день). Калорій обидві групи отримували порівну.

Через 30 днів у пацієнтів виміряли тиск і стан кровоносних судин в спокої і в різних стресових ситуаціях. У тих, хто вживав фісташки кожен день, судини менше звужувалися у відповідь на стрес. До кінця експерименту у них також помітно знизився кров'яний тиск.

Хто їсть фісташки, той добре живе

Купити фісташки варто тим, хто проживає в холодних регіонах. Справа в тому, що вони допомагають боротися не тільки з розумовим стресом, але й зі стресом від холоду. Мешканці теплих регіонів, які працюють вахтами на Півночі, можуть дешево, смачно і ефективно допомогти організму в боротьбі з охолодженням. Для діабетиків очищені фісташки ціна яких становить кілька сотень гривень за пачку — справжній порятунок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner