Кошик
5382 відгуків
🔥 NEW! - Масло Гхі 😋ХОЧУ!
+380 (93) 950-57-57
+380 (50) 050-40-38

Боремося з коронавірусом з допомогою монолаурина в кокосовій пасті і кокосовій олії

Боремося з коронавірусом з допомогою монолаурина в кокосовій пасті і кокосовій олії

Вдаримо монолаурином по COVID-19!

Те, що кокос - це противірусний засіб, відомо давно. Все завдяки монолаурину. Це антимікробна речовина, що підсилює імунну відповідь, яка утворюється в нашому організмі після вживання лауриновой кислоти. Лауриновою кислотою багате грудне молоко і ... кокос. Насичені жири, які містяться в кокосі, на 50% складаються з лауринової кислоти. Такий високий вміст робить кокосове масло найбагатшим натуральним її джерелом.

Це не загальні фрази з жовтої преси. Проведено офіційні дослідження ефективності монолауріна проти вірусів, що мають ліпідні оболонки (жирову структуру) - герпесів, кору, грипу і навіть ВІЛ. При чому тут COVID-19? Це вірус, оболонка якого теж складається з ліпідів - жирів, які руйнуються під дією монолауріна. У кількох країнах уже почалися випробування ефективності вживання продуктів з кокоса для боротьби з коронавірусом. 31 січня на Філіппінах було опубліковано дослідження університету Маніли - "Кокосова олія і продукти, що містять її, як потенційно ефективні і безпечні антивірусні засоби проти nCoV-2019".

Ми вирішили, що в цей тривожний період буде правильним зробити продукцію, що містить лауринову кислоту (кокосову пасту і кокосову олію AUMI), ще більш доступною. Для швидкого відправлення найкраще оформляти замовлення на сайті за посиланням в шапці профілю.

Пам`ятайте, що ключ до безпеки - це хороша підготовка.

  • Мийте руки, висипайтеся, робіть зарядку, не стрессуйте. Харчуйтеся добре:
  • Цинк, Вітамін А, Вітамін С (бажано Sodium Ascorbate), Вітамін D
  • Куркума, часник, гвоздика, імбир
  • Монолаурин (кокосова паста, кокосова олія)
  • Комбуча, кімчі, квашена капуста
  • Виключіть цукор, глютен, лактозу

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner