Кошик
5444 відгуків
🔥 NEW! - Масло Гхі 😋ХОЧУ!
+380 (93) 950-57-57
+380 (50) 050-40-38

Поговоримо про прикорм?

Поговоримо про прикорм?
❗️Увага! Публікуємо цей допис як корисну інформацію для подальшого вивчення. Хоча використовувані дані засновані на доказовій базі, все ж таки за будь-якими рекомендаціями щодо харчування дитини треба звертатися до педіатра або сертифікованого нутріціолога.
 
Поговоримо про прикорм?
 
Вже більш ніж півроку ми дружимо та співпрацюємо зі спільнотою "Прикорм та його хитрощі…», яка потужно присутня у Фейсбуці та Інстаграм. Наше знайомство трапилося тоді, коли ми дізналися, що нині багато мам вводять горіхи, як алергени у перший рік життя! А наші горіхові пасти, ще й у компактному форматі 50г, виявились дуже зручним форматом, з якого можна починати.
 
У спеціалістів ми зібрали більше інформації про це питання і хочемо сьогодні поділитися нею з тобою.
 
При введенні прикорму малюкам, починаючи з 6 місяців, дуже важливо приділити увагу алергенам. Більш ніж 90% алергічних реакцій в світі провокується лише 9-ма групами продуктів і це: молоко, яйця, глютен, риба, горіхи, арахіс, кунжут, соя, ракоподібні та молюски. При чому кожен горіх це окремий алерген, тобто на мигдаль може не бути реакції, а на кеш'ю - сильна алергія. Раннє знайомство з алергенами ніби тренує імунну систему, що тільки розвивається, не сприймати їх білки як "ворожі" і при подальших зустрічах впізнавати.
 
Наприклад, дослідженнями було доведено, що введення продуктів, що містять арахіс, немовлятам у віці до 1 року зменшує шанси розвитку алергії більш ніж на 80% — це величезна кількість! Тому дуже важливо познайомити ваших малюків з максимальною кількістю алергенів і нам приємно, що пасти AUMi в цьому допомагають.
 
Цілі горіхи для дітей дуже небезпечні, оскільки ними можна вдавитися. Тому готові однокомпонентні пасти з якісної сертифікованої сировини, з чистим складом, без цукру і без шкідливих добавок - просто мастхев! Почина треба з невеличкій кількості розміру з горошину. З ложки давати пасти не рекомендується, тому що самі по собі вони дуже в’язкі! Краще додавати їх у страви або змішувати зі звичними продуктами.
 
Якщо хочеш детальніше дізнатися, як правильно ввести в раціон алергени,приєднуйся на сторінку @prikorm_ua або долучайся до спільноти у Фейсбук "Прикорм та його хитрощі. Нові ідеї, свіжий погляд».
 
 Посиланням на джерела.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner